İletişim Hattı +90 (476) 227 91 77
Başkanın Mesajı

Değerli Üyelerimiz;

Saygıdeğer Dostlarımız;

Iğdır Ticaret Borsası olarak üyelerimizin sektörlerinde gelişmelerini sağlamak için uygun ortamlar hazırlamak ve bölge ekonomisini geliştirmek amacıyla ülkemizde ve dünyada Iğdır’ı ve üyelerimizi en iyi şekilde tanıtmayı misyon edindik.

Bizler yeni dönemde büyük bir aile olarak Borsamızın sadece yönetim kurulu değil, İlimizin kalkınmasında lokomotif olan çeşitli sektörlerin temsilcilerinin yer aldığı meclisimizle, komitelerimizle, sürekli değişen gelişen ve hizmet odaklı anlayışının hakim olduğu bir döneme geçmiş bulunmaktayız.

Borsamızı; Meclis, Yönetim Kurulu ve İdari kadromuzun gayretleri ve üyelerimizin destekleriyle, gelişmiş kurumsal yapısı, modern cihaz ve ekipmanlarla donatılmış laboratuarı, toplantı, eğitim amaçlı salonları, ofisleri ve her türlü bilgi, beceri, kültür ile donatılmış personeli sayesinde, üyelerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, sürekli hizmet çeşit ve kalitesini arttıran, bölgemizde-ülkemizde yapılan proje ve faaliyetlere  öncülük eden, ulusal ve uluslar arası camia ile ilişki ve işbirliğini geliştirmiş örnek gösterilen saygın ve etkin bir kurum haline getireceğiz.

Bu süreçte 5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunun verdiği görev ve sorumluluklar çerçevesinde tarım, gıda ve hayvancılık sektörlerinde ticari ve sinai hayatının gelişmesini sağlarken, üyelerimizin ve tüm tarafların birbirleriyle ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni tesis etmeyi, üyelerimize ve kamuoyuna gerekli olan bilgi ve hizmet çeşitliliğini sürekli arttırmayı, tüm faaliyetlerinde insan sağlığı, güvenliği ve esenliğinin gözetilmesini sağlamayı, böylece üyelerimizin, toplumumuzun ve ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmayı ilke edineceğiz.

Borsamızın Saygıdeğer Üyeleri;

Her ne yaparsak, sizlerin desteği ve teveccühü ile yaptığımızın bilincinde, arkamızda ITB ailesini meydana getiren üyelerimizin desteğini hissettik. İşte başarının altında yatan ana etken de sizlerin teveccühüdür.

Bu düşüncelerden hareketle Iğdır Ticaret Borsası olarak bizler, bu görevler sorumluluğunda çalışmalarımızı sürdüreceğimize yürekten inanıyor, her konudaki görüş, dilek ve önerilerinizi bekliyoruz.

Saygılarımla,

Serhat Kumtepe

Iğdır Ticaret Borsası

Yönetim Kurulu Başkanı

Iğdır Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç