• İNEK SÜTÜ

  En Az : 1.00 TL

  En Çok : 1.60 TL

  Hayvansal Ürünler

 • MISIR SILAJI

  En Az : 0.175 TL

  En Çok : 0.65 TL

  Çeşitli Maddeler

 • OT(YONCA

  En Az : 0.43 TL

  En Çok : 0.65 TL

  Çeşitli Maddeler

 • DÜVE KARKAS YAĞLI

  En Az : 28.00 TL

  En Çok : 29.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • KUZU KARKAS YAĞLI

  En Az : 38.00 TL

  En Çok : 38.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • KOYUN KARKAS YAĞLI

  En Az : 32.00 TL

  En Çok : 32.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • TOSUN KARKAS YAĞLI

  En Az : 31.00 TL

  En Çok : 32.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • İNEK KARKAS YAĞLI

  En Az : 25.50 TL

  En Çok : 26.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • ARPA YEMLİK

  En Az : 0.65 TL

  En Çok : 0.96 TL

  Hububat

 • BUĞDAY

  En Az : 0.90 TL

  En Çok : 1.65 TL

  Hububat

 

 

 

Yönetim Kurulu,Meclis Kurulu,Disiplin Kurulu ve Üyelerimiz ile Demokrasi yürüyüşüne katıldık.

Yönetim Kurulu,Meclis Kurulu,Disiplin Kurulu ve Üyelerimiz ile Demokrasi yürüyüşüne katıldık.

Yönetim Kurulu,Meclis Kurulu,Disiplin Kurulu ve Üyelerimiz ile Demokrasi yürüyüşüne katıldık.

15 Temmuz darbe girişimine karşın Iğdırlılar demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor.

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)'nun darbe girişimine karşı; Iğdırlı vatandaşlar 19'uncu günde de  demokrasi nöbeti tutmak için alanları doldurmaya devam ettiler.

ığdır Valisi Ahmet Turgut Alpman, Iğdır Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay Kahraman Dikmen, Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Borsamız yöneticileri ve üyeleri , Kurum amirleri , personelleri Iğdırlı vatandaşların Darbe girişimine karşı tepkilerini ellerinde salladıkları Türk Bayraklarıyla  Valilik yolu sonundan  başlayan yürüyüşü sloganlar atarak Iğdır  Valilik binası önünde sona erdirdiler.
             Burada konuşan Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman, , demokrasi nöbetinin 19.ncü gününde  Iğdırlılar ilk günde olduğu gibi ,yine milli iradeye sahip çıktıklarını belirtti.
             Alpman, "İlk gün olduğu gibi aynı heyecanla sizleri yine Iğdır sokaklarında “Demokrasi yürüyüşünde “görmek beni çok mutlu etmiştir.Pazar gününe kadar demokrasi nöbetimiz devam edecektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın Yeni kapıda düzenleyeceği mitingi burada hep beraber dinleyeceğiz. " dedi.
    Daha sonra Kars’ta vatandaşların askerlere karşı nasıl direndiklerini gösteren bir video izleterek şunları söyledi:”Allaha şükür sizlerin sayesinde Iğdır da bu tür işgal olmadı olsaydı sizlerde bu şekilde direnecektiniz. İlk gece gösterdiğiniz direnişten dolayı teşekkür ediyorum. Bu ülkede artık darbelere geçit vermeyeceğiz””

 Ancak, siyasi tarihimizde hiçbir darbe girişimi, 15 Temmuz daki kadar kötü ve alçakça olmamıştır. Hiçbir darbe, kökü dışarıda, hoca kılıklı bir hain tarafından yönetilmemiştir. Hiçbir darbe, halkına karşı silah çekmemiştir. Hiçbir darbe, havadan halkını bombalamamıştır. Hiç bir darbe TBMM’ye bomba yağdırmamıştır. Bu darbeciler bunu da yaptılar. Bunların hiçbir kutsalı yok. Bunlar hiçbir durakta beklemezler. Bunlar amacına ve hedefine ulaşmak için her şey mubahtır diyen haşhaşilerdir. Birkaç saat içinde her şeyi bitirip ülkeyi ele geçireceklerdi. Uçak ve silahlarla bu aziz milleti sindirebileceklerini sandılar. Ancak hata yaptılar. Bu yola kefenle çıkmış bir liderin Recep Tayyip Erdoğan’ın olduğunu hesap edemediler. Bu Milletin Şehit olmayı dört gözle beklediğini unuttular hesap edemediler. Hesap edemedikleri bir şey daha vardı davasında haklı olan bu milletin ve bu milletin oyuyla seçilen Cumhurbaşkanımızın Koruyucusu yüce Rabbimdi. Zoru görünce ceketini bırakıp gidecek bir başbakan da yoktu. Ey FETÖ’nün hainleri siz bizi ne sandınız? Siz bizi korkar siner kaçar mı sandınız? Bizim Allah’a bir can borcumuz var, ölümü içinde öldürmüş insanlarız bizler. Dün korkmadık, yarın da öbür günde can borcunu teslim edinceye kadar asla korkmayacağız. Değerli Arkadaşlar şimdi bizler burada bir uygulama daha yapalım eğer izininiz olursa? Herkes cep telefonlarını çıkartsın mesaj bölümünü açsın 15 temmuz yazsın, ve bu mesajı 1507 ye gönderelim. Çünkü 15 temmuzda şehit olan kardeşlerimizin geride kalan aileleri için karınca kararınca bir katkımız olsun.”şeklinde konuştu.
             Program kuranı kerim okunmasıyla sona erdi.

 

Facebookta Paylaş

Twitter Paylaş