• İNEK SÜTÜ

  En Az : 1.00 TL

  En Çok : 1.60 TL

  Hayvansal Ürünler

 • MISIR SILAJI

  En Az : 0.175 TL

  En Çok : 0.65 TL

  Çeşitli Maddeler

 • OT(YONCA

  En Az : 0.43 TL

  En Çok : 0.65 TL

  Çeşitli Maddeler

 • DÜVE KARKAS YAĞLI

  En Az : 28.00 TL

  En Çok : 29.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • KUZU KARKAS YAĞLI

  En Az : 38.00 TL

  En Çok : 38.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • KOYUN KARKAS YAĞLI

  En Az : 32.00 TL

  En Çok : 32.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • TOSUN KARKAS YAĞLI

  En Az : 31.00 TL

  En Çok : 32.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • İNEK KARKAS YAĞLI

  En Az : 25.50 TL

  En Çok : 26.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • ARPA YEMLİK

  En Az : 0.65 TL

  En Çok : 0.96 TL

  Hububat

 • BUĞDAY

  En Az : 0.90 TL

  En Çok : 1.65 TL

  Hububat

 

 

 

IĞDIR TİCARET BORSAMIZ AKREDİTE OLDU

IĞDIR TİCARET BORSAMIZ AKREDİTE OLDU

 

IĞDIR TİCARET BORSASI AKREDİTE OLDU

 

Iğdır Ticaret Borsası heyetinin de katıldığı ve 28 Mart 2018 Çarşamba günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapılan Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu – YOİKK 2017-2018 Faaliyetleri Lansman Toplantısının devamında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Konferans Salonunda 13. Dönem TOBB Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi Sertifika Töreni yapıldı.

TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun açılış konuşmasını yaptığı ve Nefes Kredisi ile ilgili olarak da 31 Mart 2018 cumartesi günü protokolün imzalanacağını ve önümüzdeki haftadan itibaren, düşük faizli kredinin üyelerimize kullandırılacağını belirtti. Konuşmaların ardından düzenlenen törende, 96 Oda-Borsa ilk kez veya belge yenilemek suretiyle Akreditasyon Sertifikalarını teslim aldılar.

 

Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKÇİ, TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve Akreditasyon Kurulu Başkanı Halim METE’den Akreditasyon Sertifikası ile Plaketlerini teslim aldılar. Böylelikle Iğdır Ticaret  Borsası dünya standartlarında ve 5 Yıldızlı hizmet kalitesini kanıtlamış ve belgelemiş oldu.

Yapılan törene Iğdır Ticaret Borsası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Serhat KUMTEPE, Başkan Yardımcısı Celal BAKKIRAN, Meclis Üyesi vahit ARAS, Serkan ARSLANTÜRK ve  Genel Sekreter Sibel GÜNEŞ katılım sağlamıştır.

 

“KUMTEPE “AVRUPA STANDARTLARINDA HİZMET VERİYORUZ”

Tören ile ilgili değerlendirme yapan Iğdır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Serhat KUMTEPE ; “Bu ödül bize gösterdi ki, Iğdır  Ticaret Borsası Londra'daki, Paris'teki oda ve borsalar, üyelerine hangi standartta hizmet veriyorsa, bizlerde aynı seviyede hizmet vermekteyiz. Bu başarıda Borsamız yöneticilerine, personelime ve özellikle de bizlerden desteğini esirgemeyen tüm üyelerimize şükranlarımı sunar, İlimize  ve Borsamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim” dedi.

 

 

 

Facebookta Paylaş

Twitter Paylaş