• İNEK SÜTÜ

  En Az : 1.00 TL

  En Çok : 1.60 TL

  Hayvansal Ürünler

 • MISIR SILAJI

  En Az : 0.175 TL

  En Çok : 0.65 TL

  Çeşitli Maddeler

 • OT(YONCA

  En Az : 0.43 TL

  En Çok : 0.65 TL

  Çeşitli Maddeler

 • DÜVE KARKAS YAĞLI

  En Az : 28.00 TL

  En Çok : 29.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • KUZU KARKAS YAĞLI

  En Az : 38.00 TL

  En Çok : 38.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • KOYUN KARKAS YAĞLI

  En Az : 32.00 TL

  En Çok : 32.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • TOSUN KARKAS YAĞLI

  En Az : 31.00 TL

  En Çok : 32.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • İNEK KARKAS YAĞLI

  En Az : 25.50 TL

  En Çok : 26.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • ARPA YEMLİK

  En Az : 0.65 TL

  En Çok : 0.96 TL

  Hububat

 • BUĞDAY

  En Az : 0.90 TL

  En Çok : 1.65 TL

  Hububat

 

 

 

19 MAYIS ATATÜRK' Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

19 MAYIS ATATÜRK' Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

IĞDIR TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI Serhat KUMTEPE  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
19 Mayıs 1919 günü, Türk Milletinin büyük uyanışının gerçekleştiği, işgalci güçlere karşı başkaldırının başlangıcı, bağımsızlık ateşinin yakıldığı ve ATATÜRK’ ün, millet egemenliğine dayanan, tam bağımsız bir devlet kurma kararının yaşama geçirildiği büyük bir gündür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde verilen kurtuluş mücadelesinin güç kaynağı milletimizin iradesi olmuştur. Günümüzde bu duyguların yaşatılması için hepimize özellikle Atatürk’ün Cumhuriyeti emanet ettiği gençlerimize büyük görevler düşmektedir.

Sevgili Gençler,
Sizler bizim yarınımızsınız.  Milletimizin aydınlık geleceğini omuzlarınızda yükseltecek istikbalimizin  teminatı olacaksınız, Cumhuriyet’imizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün İlke ve İnkılaplarının izinde, vatan ve millet sevgisiyle dolu, çağdaş ve demokratik toplumumuzun her alanındaki gelişimine, atılımına, öncülük yapacaksınız, çağımızın gereklerine uygun donanımlı ve yetenekli bireyler olarak yetişmenizi ülkemiz ve milletimiz adına canı gönülden arzu ediyorum.  Sizlerin değişimin anahtarı, gelişmenin itici gücü olarak, ülkemize ve insanlığa karşı sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getireceğinizden hiç şüphe duymuyorum. Varlığınız ve dinamizminiz ülkemize değer katmaktadır. Doğru ve kararlı adımlarla ülkemizi gelecek yarınlara taşıyacağınıza yürekten inanıyorum. Bu Vatan, Bu Bayrak, Bu Bayram sizindir ve sizlere emanettir. Bu kutsal emanetleri yaşatmak ve ilelebet korumak sizlerin en önemli görevidir.

Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs 1919 da başlatılan bağımsızlık mücadelesi sonunda bizlere Türkiye Cumhuriyeti Devletini kazandıran ve Türk Gençliğine emanet eden, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını, vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, istiklalimizin ve istikbalimizin umudu kıymetli gençlerimizin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlar, bütün dünya gençliğine barış ve mutluluk getirmesini canı gönülden dilerim.

Serhat KUMTEPE
Iğdır Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Facebookta Paylaş

Twitter Paylaş