• İNEK SÜTÜ

  En Az : 1.00 TL

  En Çok : 1.60 TL

  Hayvansal Ürünler

 • MISIR SILAJI

  En Az : 0.175 TL

  En Çok : 0.65 TL

  Çeşitli Maddeler

 • OT(YONCA

  En Az : 0.43 TL

  En Çok : 0.65 TL

  Çeşitli Maddeler

 • DÜVE KARKAS YAĞLI

  En Az : 28.00 TL

  En Çok : 29.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • KUZU KARKAS YAĞLI

  En Az : 38.00 TL

  En Çok : 38.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • KOYUN KARKAS YAĞLI

  En Az : 32.00 TL

  En Çok : 32.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • TOSUN KARKAS YAĞLI

  En Az : 31.00 TL

  En Çok : 32.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • İNEK KARKAS YAĞLI

  En Az : 25.50 TL

  En Çok : 26.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • ARPA YEMLİK

  En Az : 0.65 TL

  En Çok : 0.96 TL

  Hububat

 • BUĞDAY

  En Az : 0.90 TL

  En Çok : 1.65 TL

  Hububat

 

 

 

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ 103. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ 103. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

IĞDIR TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERHAT KUMTEPE  18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJI

"Tarihi zaferlerle dolu Türk Milletinin, vatan sevgisi ve bağımsızlık mücadelesinin en önemli kanıtı olan 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşamaktayız.

Gazi Mustafa Kemal Paşa ve yüce Türk Milleti, 3 Kasım 1914 ve 18 Mart 1916 yılları arasında dönemin en güçlü devletlerine karşı gerçekleştirilen büyük mücadeleler neticesinde, vatanımızın kaderi değişmiş ve şanlı bir zafer kazanılmıştır. Bu mücadele ile Türk milletinin varlığını kanıtlayan ve Kurtuluş savaşının temelleri oluşturan büyük bir zafer olarak tarihte yerini almıştır.

Çanakkale Zaferi, Milletimizin başarma gücünü, birlik ve beraberlik duygusunu,  bağımsızlık düşüncesinin Türk Milletinin değişmez bir parçası olduğunu ve özgürlük için canı pahasına topraklarını koruyacağını tüm dünyaya gösteren kahramanlık ve diriliş destanıdır.

Savaş yıllarında bile hoşgörü duygusuyla mücadele eden Türk ordusu, ekmeğini işgalci askerlerle paylaşmış, yaralı düşmanını omuzlamış medeniyet ve insanlık örneği sergilemiştir. Mücadele sürecinde bile öfke gütmemiş, amacı olan toprakları uğruna var gücüyle savaşmıştır.

Bu önemli tarihi gelecek nesillere aktarmak, Türk Milleti'nin fertleri olan bizlerin, vatan topraklarımızı koruyan ve bağımsızlığımızı kazandıran mücadele yıllarının kahramanlarına, en önemli borcudur. 

Bu duygu ve düşünler ile 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü' nde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Vatanın bölünmez bütünlüğü ve milletin bağımsızlığı uğruna genç, yaşlı, kadın, erkek demeden canları pahasına, büyük bir azimle topraklarımızı işgalci güçlerden koruyan ve bu uğurda hayatlarını kaybeden şehitlerimizi bugün bir daha rahmet ve şükranla anıyoruz." Dedi.

Facebookta Paylaş

Twitter Paylaş