• İNEK SÜTÜ

  En Az : 1.00 TL

  En Çok : 1.60 TL

  Hayvansal Ürünler

 • MISIR SILAJI

  En Az : 0.175 TL

  En Çok : 0.65 TL

  Çeşitli Maddeler

 • OT(YONCA

  En Az : 0.43 TL

  En Çok : 0.65 TL

  Çeşitli Maddeler

 • DÜVE KARKAS YAĞLI

  En Az : 28.00 TL

  En Çok : 29.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • KUZU KARKAS YAĞLI

  En Az : 38.00 TL

  En Çok : 38.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • KOYUN KARKAS YAĞLI

  En Az : 32.00 TL

  En Çok : 32.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • TOSUN KARKAS YAĞLI

  En Az : 31.00 TL

  En Çok : 32.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • İNEK KARKAS YAĞLI

  En Az : 25.50 TL

  En Çok : 26.00 TL

  Kasaplık Canlı Hayvanlar

 • ARPA YEMLİK

  En Az : 0.65 TL

  En Çok : 0.96 TL

  Hububat

 • BUĞDAY

  En Az : 0.90 TL

  En Çok : 1.65 TL

  Hububat

 

 

 

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI ŞEHİTLİK ZİYARETLERİ İLE BAŞLADI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI ŞEHİTLİK ZİYARETLERİ İLE BAŞLADI

              15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü 1. yıldönümü anma etkinlikleri, Iğdır Asri mezarlıkta  ’Şehitleri Anma Programı’ ile başladı.

Tüm yurtta olduğu gibi Iğdır  Valiliğince hazırlanan anma program çerçevesinde, Iğdır Asri mezarlıkta bir program gerçekleştirildi.

Şehitleri Anma programına, Vali Enver Ünlü, Cumhuriyet başsavcısı Sedat Turan,Jandarma Alay komutanı Kahraman Dikmen,5. Hudt Alay komutanı Taner Güneş,Emniyet Müdürü Orhan Çevik,  Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Kumtepe  , daire müdürleri, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, şehit aileleri ve gazi derneklerinin başkanları, şehit aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Okunan Kuran-ı Kerimin ardından il müftüsü Cüneyt Kulaz tarafından dualar edilerek mezarlıkta bulunan 13 şehit asker ve polisin mezarı ziyaret edilip Fatihalar okundu.

 Ulu camide okutulan mevlit programına katılan protokol ve cemaat ardından Hacı Hacer-Yusuf camisine geçilerek burada okunan kuranı kerim ve dua programına katıldı.Cami İmamı Veli Beder yaptığı konuşmada “Allah bir daha 15 Temmuz darbe girişimi gibi teşebbüslerden bizleri korusun 15 Temmuz gecesi Türk milleti darbecilere karşı büyük bir direniş göstermiştir. “dedi.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı, yapan Vali Enver Ünlü, , 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişimi sırasında şehit olan 249 şehit başta olmak üzere tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi.

Vali Ünlü,  15 Temmuz 2017 Cumartesi günü tüm Iğdırlıları, ülkemize, vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmak üzere meydanlara gelmelerini valilik önünde sabah namazına kadar nöbet tutulacağını belirtti.  

         15 Temmuz 2016 gecesi gerçekleştirilmek istenen hain darbeyi unutmayacaklarının altını çizen Vali Enver Ünlü,konuşmasında şu cümlelere yer verdi:

“FETÖ Terör örgütünün gerçekleştirdiği darbe girişimi ile ülkemiz işgal edilmek istenmiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, kahraman milletimiz uçaklara, tanklara ve mermilere göğsünü siper etmiş, bu uğurda 249 vatandaşımız şehit olmuş, binlerce kardeşimiz de gazi olmuştur.Türk Milleti sonsuza kadar yaşayacaktır.Peygamberimizin övgüsüne layık olan bir milletiz. Bugün 15 Temmuz şehitlerini ve tüm şehitlerimizi anmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize minnet ve şükran duygularımızı ifade ediyorum. 15 Temmuz’da gerçekleştirilen hain darbe girişimini unutmayacağız.

Facebookta Paylaş

Twitter Paylaş